AKCE týden dovolené ZDARMA a TIPAŘSTVÍ 

1 týden dovolené ZDARMA, maximálně pro 5 osob v jakémkoliv ubytovacím zařízení FORTUNY REALITY s.r.o. vzniká, pokud:

  • 1. uzavře se společností FORTUNA REALITY s.r.o.(dále jen ubytovatel) ZPROSTŘEDKOVATELSKOU SMLOUVU O VÝHRADNÍM POSKYTOVÁNÍ REALITNÍCH SLUŽEB při zprostředkování prodeje vlastní nemovitosti na základě které bude uzavřena a realizována kupní smlouva nemovitosti u které bude kupní cena minimálně 1,5 mil. Kč a minimální provize z kupní ceny bude stanovena ve výši 6 %.
  • 2. uzavře se společností FORTUNA REALITY s.r.o. (dále jen ubytovatel) ZPROSTŘEDKOVATELSKOU SMLOUVU O VÝHRADNÍM POSKYTOVÁNÍM REALITNÍCH SLUŽEB při zprostředkování pronájmu vlastní nemovitosti na základě které bude uzavřena a realizována smlouva o nájmu nemovitosti u které bude minimální měsíční nájem stanoven ve výši 90 tis. Kč.
  • 3. Ubytovatel termín nástupu 1 týden dovolené zdarma určuje dle aktuální obsazenosti a přesný termín nástupu bude stanoven až po vzájemné dohodě se zákazníkem. Nárok na čerpání 1 týden dovolené ZDARMA zaniká po nevyčerpání do 1 roku od data vzniku nároku.

Viz dokument Nabídka AKCE 1 týden dovolené ZDARMA.

 

TIPAŘ NEMOVITOSTÍ

Dejte nám tip na nemovitost a získáte dovolenou zdarma a nebo 7 tis. Kč. Víte o někom kdo prodává nebo pronajímá nemovitost? Vaši známí, příbuzní, přátelé, sousedi a pod. Oslovte nás a získáte buď 7.000,- Kč anebo 3 noci až pro 5 osob v jakémkoli ubytovacím zařízení FORTUNA REALITY s.r.o. Ubytovatel termín nástupu 3 noci ZDARMA určuje dle aktuální obsazenosti a přesný termín bude stanoven až po vzájemné dohodě se zákazníkem. Nárok na čerpání 3 noci dovolené ZDARMA zaniká po nevyčerpání do 1 roku od data vzniku nároku. 

Jak začít:

1. Zájemce seznámíte s naší realitní kanceláří.

2. Poskytnete nám kontaktní údaje majitele nemovitosti.

3. Zájemce uzavře s naší realitní kanceláří smlouvu o zprostředkování a poté s Vámi uzavřeme smlouvu o spolupráci.

4. Po úspěšné realizaci tipované nemovitosti Vám vyplatíme odměnu ve výši 7.000,- Kč z provize pro naši kancelář anebo si můžete vzít poukaz na 3 noci dovolené ZDARMA. 

 

U NÁS VYHRÁVÁ KAŽDÝ.