Chata FORTUNA

Adresa: Dolní Lomná č. evid. 233

Nabízíme Vám krátkodobý pronájem celoročně využitelné rekreační chaty FORTUNA v Dolní Lomné. Počet ubytovaných max. 12 osob. Chata je plně vybavena: koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, kuchyň - plynový sporák, el. trouba, lednička s mrazákem, mikrovlnná trouba, myčka, jídelní stůl pro 8-10 osob, v obývacím pokoji je velká TV se SAT, Wifi, otevřený krb. Pod zastřešenou terasou je zamykatelná místnost pro kola a lyže. Pod chatou se nachází samostatně stojící chatka s vnitřním posezením a se zabudovaným grilem. Za chatkou protéká potok a před potokem je venkovní ohniště.

Chata Fortuna se nachází v malebném prostředí hor Beskyd, pár kilometrů od polských a slovenských hranic. Krásná příroda s čistým vzduchem uchvátí každého hosta. Budete se u nás cítit jako doma a rádi se budete vracet. Místo je ideální pro celoroční rekreaci, na zimní i letní sporty, na své si v zimě přijdou lyžaři v blízkém lyžařském areálu Severka a Armáda obě se sedačková lanovkou nebo i ve vzdálenějších areálech v Mostech u Jablunkova, kde bude nejen děti lákat bobová dráha. Po několika minutách jízdy autem přijedete do polské Istebne, která nabízí dva lyžařské areály se 4 a 6- sedačkovými lanovkami a aquapark Olza, další aquapark je také v polské Wisle. Také můžete prozkoumat zajímavé okolí Dolní Lomné, kde se nachází zážitkové centrum Ursus, naučná stezka Mionší, zemědělský dvorek, pohádková stezka, stezka krajinou dávných horalů, dětské hřiště, multifunkční hřiště, Lomňanské muzeum, areál Matice slezské nebo můžete jezdit na kole, sbírat houby, chodit na výšlapy, koupat se v nedalekém veřejném venkovním bazénu nebo si za každého počasí ugrilovat dobroty ve vestavěném grilu s přístřeškem za zvuku potůčku, který je na pozemku chaty. Děti se vydovádí při míčových hrách, na trampolíně nebo na houpačkách.

Lyžařské areály

  • Severka 1 km od chaty - jezdí skibus
  • Grůň Mosty u Jablunkova - i celoroční bobová dráha
  • pár kilometrů od chaty v Polsku Istebne nebo u města Wisla - sedačkové lanovky
  • na Slovensku Ski areál Rača
  • a mnoho dalších

Mnoho restaurací, hospůdek, potraviny, cukrárna. Přes cestu asi 100 m letní venkovní bazén pro veřejnost.

 

Ceník ubytování

Minimální počet nocí ubytování jsou 3 noci a max. počet osob je 12.
V závislosti na délce pobytu a sezóny je cena dle dohody.

Příplatek v období od 25.12. do 2.1. v roce + 30% ze základní ceny dle počtu nocí.

Cena zahrnuje hygienické prostředky (utěrka, mycí prostředky, toal. papír, 2x tablety do myčky,...), lůžkoviny dle počtu osob, ručníky, závěrečný úklid.

 

Fotogalerie

 

Kontakt

Objednávky rezervace (stornopodmínky) - kontaktujte telefonicky a nebo písemně:

Ing. Irena Sasínková
+420 606 851 659
sasinkova@fortunasro.cz

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: lname: