Náš příběh

Josef Benetka

Josef Benetka

K realitám jsem se dostal už v 90-tých letech, kdy jsem se během 4 let xkrát stěhoval. Po svatbě jsem bydlel v tehdy ještě podnikové garsonce a po několika výměnách, prodejích a nákupech jsem po 4 letech bydlel v družstevním bytě 3+1. Už tehdy jsem si říkal, že by se mi taková práce líbila. Jak se ukázalo, člověk před svým osudem neuteče :)

S Martinem Sasínkem jsem se potkal zkraje devadesátých let v jedné dopravní společnosti. Já dělal ekologii a on ekonomii. Po nějaké době se naše cesty rozešly. Já se do konce tisíciletí věnoval ekologii a pak jsem prožil nádherných 10 let v médiích, hlavně v rádiích. Poté jsem pracoval na obchodních pozicích a v roce 2015 jsme se náhodou pracovně potkali.

Vzhledem k tomu, že jsme oba dva zhruba stejně staří, tak jsme v roce 2017 řešili co dál. A rozhodli jsme se věnovat realitám tak, aby nás naši klienti pozdravili i po letech a nepřecházeli na druhou stranu chodníku. Proto jsem v roce 2019 absolvoval u Asociace realitních kanceláří ČR profesní vzdělání v oboru obchodník s realitami. Vzdělávání se uskutečnilo v Brně a trvalo pět týdnů. Kolegové a spolužáci, většinou realitní makléři z Brna a okolí byli sympaťáci, kteří se rádi podělili se o své zkušenosti a tipy jak pracovat.

A jak se říká, když se člověk dívá, tak uvidí znamení. Na podzim 2016 jsem na srazu veteránů potkal bývalého klienta z rádia. Řešil tehdy problém s nemovitostí a ptal se mě, jestli někoho neznám. Shodou okolností jsme za nějakou dobu šli s Martinem na pivo. Tam jsme řešili budoucnost, pak z toho byli reality a jeden z prvních klientů. Naším klientem je stále a doufám, že ještě dlouho bude.

Má dlouholetá zkušenost je, že chovám-li se korektně, slušně a s respektem, obchodní partneři to ocení a spolupracujeme dlouhodobě a úspěšně. To je i mým cílem pro příštích několik let v obchodu s nemovitostmi.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fname: email: fullname: lname: phone: