Oceňování nemovitostí

S námi nemůžete prodat pod cenou.

 

Ing. Martin Sasínek

Jediné a správné tržní ocenění Vaší nemovitosti k prodeji je, že Vám ji ocení odhadce s vázanou živností. Více informací na našem BLOGU.

Až na pár výjimek většina realitních kanceláří nabízí zdarma tzv. odhad ceny nemovitosti anebo nacenění nemovitosti, a to právě proto, že si uvědomují, že oceňování je podnikatelská činnost s vázanou živností. Pokud se jich zeptáte, zda vlastní vázanou živnost na oceňování nemovitostí, odpoví Vám, že oni pouze dělají odhady anebo nacenění a že oceňování nedělají.

Pokud položíte stejnou otázku živnostenskému úřadu, odpověď od nich dostanete obdobnou. Jinými slovy živnostenské úřady nemají zájem zjišťovat kdo oprávněně oceňuje nemovitosti a kdo ne.

To je důvod proč se naprosto běžně a beztrestně tato činnost nabízí.

Pokud se Vám nabízí na různých internetových portálech tržní ocenění zdarma (nebo odhad, nacenění) tzv. on-line apod., tak si můžete být jistí, že Vás chce někdo využít k získání kontaktu a následného zprostředkování prodeje Vaší nemovitosti. Pokud za tuto „službu“ máte ještě něco zaplatit, tak to jste nechal(a) okrást. Žádný odhadce s vázanou živností by takovou službu on-line nenabízel, protože ví, že musí provést místní šetření.

 

Díky našemu bezplatnému ocenění prodáte Vaši nemovitost za skutečnou tržní cenu.

 

Co tím získáte?

  • jistotu, že neprodáváte svoji nemovitost pod cenou,
  • ušetříte peníze za neodborné odhady a nacenění,
  • čas, za špatně stanovenou nabídkovou cenu, která Vám zbytečně prodlouží dobu prodeje,
  • čas, který strávíte zbytečným samoprodejem na bazarových portálech
  • ušetříte svoje peníze za právnické a konzultační služby a naše odborné tržní ocenění
  • jistotu, že spolupracujete se zkušenými realitními makléři, kteří Vám dokážou prodat Vašinemovitost za nejvyšší možnou cenu (viz blog tržní cena)

Vzorový soubor Ocenění nemovitosti

 

S námi nekoupíte předraženou nemovitost.

 

Kontaktujte nás

*
*
*
lname: fullname: fname: