Horský apartmán Razula, Velké Karlovice‎

Nabízíme krátkodobý pronájem v novém bezbariérovém apartmánovém domě Razula, přímo vedle sjezdovky Ski-areálu RAZULA, v Beskydech, v obci Velké Karlovice. Sjezdovka je uměle zasněžovaná s možností večerního lyžování. V blízkém okolí se nachází mnoho dalších sjezdovek: Soláň, Kohutka, Machůzky, Karolínka, hotel Galík, hotel Horal a další, běžecké tratě, cyklostezky, bowling, lanové centra, squash, tenis, wellness, kryté bazény, koupaliště... Místo je ideální pro strávení celoroční dovolené, zejména zimní a letní.

Náš 2-pokojový nadstandardně vybavený apartmán je umístěný v prvním patře bezbariérového apartmánového domu Razula, k dispozici: je výtah, lyžárna nebo kolárna, jedno parkovací místo před domem č. 23, půjčovna lyží. Maximální kapacita pronájmu je 5 osob.

 

Vybavení apartmánu

Obývací pokoj se spaním pro 2 osoby na kvalitní rozkládací sedačce určené pro denní spaní, skříňky, LCD televize se satelitním vysíláním (cca 80 českých programů), DVD přehrávač, Wi-Fi připojení na internet, kompletně vybavená kuchyň (myčka, lednička, trouba, mikrovlnka, rychlovarná konev, toustovač, varná elektrická deska, plastové nádobí pro děti, kávovar zn. Tchibo Cafissimo classic na kávové kapsle), stůl a židle pro 5 osob.

Samostatná ložnice se spaním pro 3 osoby na kvalitní rozkládací posteli a křesle, které jsou určené pro denní spaní, prostorné skříně.

Samostatné WC, nočník pro děti, koupelna s vanou, fénem a pračkou, balkon s posezením, další skříně na chodbě, přímotopy na přitápění, sušák na sušení prádla. Apartmán je nekuřácký. Stravování vlastní nebo využití okolních restaurací.

 

Ceník

MINIMÁLNÍ POČET NOCÍ UBYTOVÁNÍ JSOU 3 NOCI
V závislosti na délce pobytu a sezóny je cena dle dohody.

Zimní sezóna (ZS): leden - březen a listopad - prosinec (mimo vánoční a silvestrovské pobyty).

Mimo sezóna (MS) a Letní sezóna (LS): duben - říjen, Vánoce/silvestr: příslušné období.

Uvedené údaje jsou platné od 1.1.2020. Klienti, kteří provedli rezervaci ubytování před tímto datem, se řídí potvrzenými pokyny.

 

Limity pro obsazenost (kapacita jednotky):

  • rodina s dětmi / 2(L) + 3(P) – 5 osob
  • dospělí / 2(L) + 1(P) – 3 osoby

Kauce:

  • 1 000 Kč / jednotka (vratná kauce)

Minimální délka pobytu:

  • 3 noci

Příplatky:

  • 250 Kč / za menší zvíře a noc (platí po individuální domluvě)

Slevy:

  • ubytování za 2 x pevné lůžko na 5 - 6 nocí - sleva -10%, další pevné lůžko za 200 Kč / noc, přistýlka za 100 Kč / noc

Cena zahrnuje hygienické prostředky (utěrka, mycí prostředky, toal. papír, 2x tablety do myčky,...), lůžkoviny dle počtu osob, ručníky, závěrečný úklid.

Pro rezervaci pobytu se platí záloha ve výši 30%, která je součástí ceny za pronájem.

 

Fotogalerie

 

Kontakt

Objednávky rezervace (stornopodmínky) - kontaktujte telefonicky a nebo písemně:

Ing. Irena Sasínková
+420 606 851 659
sasinkova@fortunasro.cz

 

Kontaktujte nás

*
*
*
fullname: email: