Prodej nemovitostí s COVIDEM

     Asi od září mi bylo téměř jasné, že je to jen otázka času než se nakazím. Jsem astmatik a léky na astma beru každý den již 15 let. V Ostravě to má každý druhý, takže nic neobvyklého. Z toho důvodu jsem se chránil opravdu poctivě a prakticky mimo svoji kancelář a domov jsem chodil málokdy. Nakonec mě nakazila vlastní manželka. Raději ji tento článek zamlčím. Už to nevydržela a šla si pokecat za známou, která pár dní před tím nakupovala v jednom velkoskladu zboží pro svůj e-shop, kde se nakazila. Onemocněl jsem COVIDEM-19  osm dní od nákazy. Jako zkušený realitní makléř se snažím nenechávat nic náhodám. V televizi mě zaujal rozhovor imunologa prof. Berana a jeho doporučení léku ISOPRINOSINE. Lék je u nás na předpis a i když jsem nakonec lékařský předpis získal, lék není v našich lékárnách dostupný. Nechápu proč? Jen náhodou jsem zašel v září za bývalým kolegou z práce, který ovládá velmi slušně polštinu a toho napadlo tento lék vyhledat v Polsku. A našel NEOSINE Forte nebo GROPRINOSIN Forte s obsahem stejné účinné látky Inosinum pranobexum. Tam je to běžně dostupný lék ve všech lékárnách bez lékařského předpisu za cca 50 Zl na 10 dní, schválený i na respirační choroby a také na COVID-19. Mám Polskou hranici za rohem a asi za 40 min jsem v klidu předzásobil sebe a celou rodinu a známé.

     Když jsem onemocněl, začalo mi to jen takovou „běžnou rýmičkou“. Ihned jsem nasadil 3x denně NEOSINE Forte. Po dvou dnech pálení nosních dutin a krku mi během 60 minut otekl celý obličej a krk a začal jsem se dusit. Ihned jsem vzal poslední maximálně možnou 4-tou denní dávku léku. Nezpanikařil jsem a asi po dvou hodinách trápení mi léky zabraly. Postupně se vše vrátilo do normálu. Léky jsem dobral až do konce 10-tého dne. Nějaké vedlejší účinky léku jsem na sobě nepozoroval, pro jistotu jsem raději užíval ANOPYRIN na ředění krve (to udělejte vždy - taková blbost a zachrání vám to život).

     Zvláštní na tom bylo, že i v takové nepříjemné životní situaci se mi podařilo klientům prodat družstevní byt a jeden pozemek. Sice mi musel trochu pomoci makléř kolega Benetka, který v karanténě nebyl, ale já mu to vrátím, pokud by se do podobné situace dostal on.

     PRACUJEME NYNÍ ODDĚLENĚ TAK, ABYCHOM PRO VÁS MOHLI ZAJISTIT NAŠE REALITNÍ SLUŽBY KDYKOLIV A NIC SE KVŮLI VIRU NEKOMPLIKOVALO, NEPRODLUŽOVALO A VŠECHNY ÚKONY REALITNÍHO ZPROSTŘEDKOVÁNÍ PROBĚHLY ZCELA BEZ PROBLÉMŮ A VE VÁŠ PROSPĚCH.

     I koronavirus SARS-CoV-2 je další nový důvod, proč je dobré prodávat Vaši nemovitost přes spolehlivou realitní kancelář jako je ta naše FORTUNA REALITY s.r.o.(www.fortunasro.cz) Může se Vám stát, že uprostřed Vašeho osobního prodeje bez RK zůstanete Vy a celá Vaše rodina a známí v postupné řetězovité karanténě a prodej Vaší nemovitosti se zadrhne. Mezitím si Váš zájemce najde něco jiného. ZDARMA Vám vypracujeme odborné tržní ocenění (dle znaleckých metod) Vaší nemovitosti a zajistíme Vám prodej za takto vypočtenou tržní hodnotu. 

     Dejte nám tip na prodej stavebního pozemku nebo jiné nemovitosti a my Vám zaplatíme odměnu. Po realizaci prodeje Vám zajistíme dárek rodinného balení léku NEOSINE Forte a nebo GROPRONOSIN Forte.  

     Zvolte si pro prodej nebo koupi nemovitosti solidního partnera, který respektuje Vaše zdraví a také zdraví ostatních. Jsme připravení Vám pomoci!

 

7.12.2020