Bytové domy pro obce a majitele pozemků pro bytovou výstavbu

Dne 17.9.2020 na Zámku v Bartošovicích naše realitní kancelář FORTUNA REALITY s.r.o. ve spolupráci s developerem a stavební společností PKP CZ s.r.o. ze skupiny VAE Controls Group a.s. a projekční kanceláře ATELIER 38 s.r.o. prezentovala účastníkům valné hromady MAZ regionu Poodří, z.s., jehož členy je 35 obcí regionu Poodří zastoupeny starosty, přednášku na téma Bytové domy pro obce (s dotací).

Prezentaci zahájil realitní makléř naší společnosti p. Josef Benetka a přednáška byla prezentována stavební a developerskou společnosti PKB CZ s.r.o. ředitelem Ing. Pavlem Czenem, autorizovaným inženýrem. Pan ředitel seznámil jednotlivé účastníky, co je naše konsorcium firem a rozdělení jednotlivých činností v rámci konsorcia. Pokračoval s představením hlavního cíle výstavby bytových domů s dřevěným konstrukčním typem. Byly představeny jednotlivé výhody těchto moderních konstrukčních systémů. Dále pokračoval prezentací jednotlivých druhů bytových domů a s možností financování ze státního rozpočtu formou vypsaných dotačních programů. V rámci dotazů se ke konci prezentace dostal jednotlivým cenám domů a bytových jednotek.

Tento projekt výstavby Bytových domů pro obce a majitele pozemků pro bytovou výstavbu naše konsorcium firem nabízí v rámci rozvoje bydlení nejen ve městech, ale i menších obcích a vesnic. Jedná se o výstavbu menších bytových domů většinou do 12 bytových jednotek a jednotlivé bytové domy jsou navrhovány tak, aby architektonicky byly v souladu se stávající zástavbou většinových rodinných domů. Projekt není určen jen pro obce, ale pro soukromé investory majitel pozemků pro bytové domy.

Jsme připraveni prezentaci předvést i Vám, majitelům vhodných pozemků, obcím, sdružením obcí a spolků apod.  

Věříme, že naši prezentaci konsorcia firem FORTUNA REALITY s.r.o., PKB CZ s.r.o. a ATELIER 38 si u nás rezervujete i Vy.

V případě Vašeho zájmu prosím volejte 602 580 267, Ing. Martin Sasínek.