Prodej rodinného domu z keramzitových bloků - zastavěná plocha až 98 m2

Prodej rodinného domu z keramzitových bloků - zastavěná plocha až 98 m2
4 300 000 provize se neplatí, cena na vyžádání Ukázat na mapě Mám zájem

Popis nabídky

Jsme realitní partner stavební společnosti a nabízíme Vám nadčasovou výstavbu rodinných domů z odolných, nízkoenergetických keramzitových montovaných bloků na území Moravskoslezského a nebo Olomouckého kraje na vlastním pozemku.

Jsme připraveni Vám s výběrem a koupí vhodného pozemku pomoci a aktivně ho pro Vás vyhledat.

Dům je patrový a nepodsklepený s variantami 4 + kk až 5 + kk ideální pro malé stavební parcely. Základní varianta za nabídkovou je velkosti 4 + kk a třemi ložnicemi - podrobněji v půdorysech. Ve variantě s půdní nádstavbou se v přízemí domu nachází 1x ložnice, 1x koupelna s vanou, WC a technickou částí, obývací pokoj spojen s terasou, kuchyní a jídelnou. V 2. NP je 3x ložnice a 1x koupelna s WC a vanou. Dům je možné postavit s variantou základní + garáž.

Proč si vybrat zrovna tento druh stavební konstrukce?

Cena je vždy až na prvním místě. Je nižší oproti jiným druhům zděných konstrukcí, protože šířka obvodových keramzitových bloků je pouze 15 cm a 10 cm u vnitřních stěn. Ušetříte tak na velikosti základové desky a vnitřních omítkách - desky jsou tak hladké, že se dají ihned vymalovat. Tepelný komfort - keramzitové desky akumulují teplo a udržují stálou teplotu v domě a zároveň mají výborné tepelně-izolační vlastnosti. Ekologicko-zdravotní - lisovaná keramzitová deska je přírodní materiál s bezpečnostním atestem. Bezpečnost - jedná se zcela nehořlavý a mrazuvzdorný materiál zcela odolný proti živým organismům a vodě. Vlhkost - lisovaný keramzit má vysoké absorpční schopnosti okolo 21 % - je odolný proti houbám a plísním. Základová deska - je plovoucí celistvá betonové deska vylita na dostatečné vrstvě kameniva - zdivo nepraská, nehýbe se a nesaje vlhkost - velmi dlouhá celková životnost stavby až 200 let. Tento druh základové desky je ideální pro poddolované území, vlhkých promočených nebo písečných a jílovitých půd.

Dům dále obsahuje - plastová okna, plastové dešťové svody, dřevěný krov (ne vazníkový), betonovou střešní krytinu, strop sádrokarton, izolace střechy, izolace obvodového zdiva , venkovní omítka s arylovým nátěrem, hromosvod zabudovaný pod izolaci, střešní dřevěné podhledy z boku oplechovány a venkovní parapety plechové s povrchovou eloxací. Kvalitní keramická vnitřní dlažba a obklady. Dveře dřevěné obložkové vnitřní. Vstupní dveře plastové - protipožární. Dveře na terasu plastové - balkonové otevírací a nebo posuvné se zapuštěným prahem.

Pokud Vám tento projekt z nějakého důvodu nevyhovuje - nevadí. Zdarma Vám pomůžeme navrhnout půdorys Vašeho vysněného domu a předáme našim projektantům. Ti Vám navrhnou Váš individuální projekt. Pokud s námi uzavřete smlouvu, tak cena projektu bude odečtena od celkové ceny domu, takže projekt budete mít také zdarma.

Doba výstavby od 3 měsíců podpisu smlouvy s předpokladem platného stavebního povolení. V případě zájmu vyřizujeme za Vás i stavební povolení.

Pro více informací kontaktujte makléře nabídky.

Informace o nabídce

Lokalita
Obecskryto
Uliceskryto
č. domovní / č. orientačnískryto
Informace o nabídce
Typ smlouvyProdej
Číslo zakázky0077
Datum aktualizace27.09.2023
Poloha objektuSamostatný
Druh objektuMontovaná
Umístění objektuKlidná část obce
Dispozice5 a více pokojů
VybavenoNe
Zastavěná plocha m260
Užitná plocha m298
Plocha parcely m21
Počet podlaží objektu2
Počet garáží1
StavbaRodinný dům
Počet objektů1
Užitná plocha přízemí m298
Rozměry - délka8.3
Rozměry - šířka7.3
Rozměry - výška6.74
Výška stropu2.55
Datum zahájení prodeje14.04.2021
Popis domu
KategorieDomy a vily
Číslo podlaží v domě
Typ domuPřízemní
Stav domuProjekt
Průkaz energetické náročnosti budovy
TřídaA - Mimořádně úsporná
Vyhláška264/2020 Sb.
Nabídka se nachází v okrese Karviná. Pro upřesnění adresy kontaktujte makléře.

Máte zájem o tuto nemovitost?

Kontaktujte přímo makléře, který ji má na starost.
Ing. Martin Sasínek
Ing. Martin Sasínek

Napište nám

*
*
*
fullname: email: fname: